Twoja praca dyplomowa to dla nas priorytet. Pomożemy Ci ze wszystkim.
Grupa wsparcia z elementami psychoedukacji oraz technikami pomocnymi w radzeniu sobie z trudnościami pod kątem zaburzeń odżywiania dla kobiet z bulimią i kompulsywnym objadaniem się.
Grupa on-line
Dostęp do grupy ma zapewnić uczestniczkom bezpieczną przestrzeń, w której osoby doświadczające podobnych trudności mogą dzielić się swoimi przeżyciami, uczyć się nowych strategii radzenia sobie, przydatnych technik i budować zdrową relację z jedzeniem oraz własnym ciałem.
Jest to forma wsparcia psychologicznego, która nie zastępuje terapii indywidualnej, ale stanowi jej cenne uzupełnienie lub początek do zrozumienia siebie i podjęcie dalszych kroków działania.
Ilość osób: 10-12 osób
Dla kogo: kobiety 19-60 lat
Ilość spotkań: 3 spotkania w miesiącu pod rząd z przerwą tygodniową (1x w tygodniu) przez 6 msc.
Forma spotkań: on-line
Wykorzystywane platformy: DISCORD dla całej grupy, Google Meet z linkiem do spotkania
Czas trwania: 90-120 min. (Prowadzący zastrzega sobie określenie dokładnego czasu spotkania po zrekrutowaniu osób – zależy od liczebności osób w grupie).
Typ grupy: Zamknięta ze względu na bezpieczeństwo grupy i całego procesu
Cena: 570 zł miesięcznie (spotkania + dostęp do grupy wsparcia z materiałami i informacjami na Discordzie)
Przy zapisie do 15 maja zyskasz promocyjną cenę na pierwszy miesiąc – tylko 400 zł!
Spotkanie konsultacyjno-rekrutacyjne – 45 min. 180 zł. Jest to spotkanie płatne jednorazowo i można po nim podjąć decyzję o wejściu lub rezygnacji z grupy przez uczestnika. Ma wymiar pełnej konsultacji psychoterapeutycznej. Na konsultacji specjalista zbierze krótki wywiad dotyczący zaburzeń odżywiania oraz ewentualnej historii leczenia w obszarze zdrowia psychicznego, który jest niezbędny do zakwalifikowania kandydatki do grupy. Da informacje zwrotne i ukierunkuje dalsze działania.
Start grupy: dookreślony, kiedy grupa zacznie się zbierać (zakładany pierwsza połowa czerwca)
Zakres tematyczny (modyfikowany i dostosowany na bieżąco do potrzeb uczestników grupy):
Twoja praca dyplomowa to dla nas priorytet. Pomożemy Ci ze wszystkim.
Będziesz pracować z grupą podobnych sobie studentów.
Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym możesz zadawać wszystkie pytania.
Zależy nam na zadbaniu o Twój komfort psychiczny i zawodowy.
Specjalisto korzystaj z sieci wsparcia to pozwala na rozwój!
Czujesz się niepewny w swoich decyzjach zawodowych? Pozwól sobie na wyrażenie swoich obaw. Dołącz do Grup Wsparcia dla specjalistów i daj się poznać innym osobom z branży, które dzielą podobne problemy.
Daj się poprowadzić a zobaczysz zmiany w swoim funkcjonowaniu psychicznym i zawodowym!
Zapraszam Cię do bezpiecznej przestrzeni, gdzie dbamy o siebie jako o specjalistów i ekspertów, rozwijamy swoje zawodowe kompetencje i próbujemy rozwiązać pojawiające się wątpliwości zawodowe (w zakresie swoich pacjentów/klientów, biznesu).
Dowiedz się więcej o tym, jak prowadzone są Grupy Wsparcia, czego możesz się
spodziewać i co możesz zyskać.
Przestrzenią, gdzie dbamy o siebie jako o specjalistów i ekspertów, rozwijamy swoje zawodowe kompetencje i próbujemy rozwiązać pojawiające się wątpliwości zawodowe (w zakresie swoich pacjentów/klientów, biznesu).
Nie są grupami samopomocowymi, są prowadzone przez specjalistów, mają nadaną strukturę i opracowany plan działania. Angażują specjalistów i od chodzą od bycia włączenie biernym obserwatorem.
Jeżeli jesteś zainteresowany Grupą:
1 krok: spotkanie rekrutacyjne – wizyta online, która wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z ostateczną decyzją i pozwala na nawiązanie pierwszej relacji między Nami (jeżeli jest obowiązkowe dla danej grupy, jeżeli nie od razu przechodzić do kroku numer 2).
2 krok: wybranie odpowiedniego pakietu przez stronę internetową i tym samym zagwarantowanie sobie miejsce w grupie.
Po zapisaniu do grupy i dokonaniu płatności otrzymasz dokładne informacje jak dołączyć do Discorda. Nie jest to nic skomplikowanego – wchodzisz w link, rejestrujesz się na platformie.
Warunkowany jest zainteresowaniem daną Grupą i zabraniem odpowiedniej liczby osób.
Każdy moment jest dobry, by zatroszczyć się o własne samopoczucie.
Jestem dietetykiem klinicznym, psychologiem, szkoleniowcem, wykładowcą akademickim oraz certyfikowanym praktykiem Dialogu Motywującego. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny (dietetyka) i Uniwersytet Szczeciński (psychologia). Doświadczenie zdobywałam w Klinice i Katedrze Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Przychodni POZ oraz poprzez pracę indywidualną z pacjentami.
Zajmuję się poradnictwem żywieniowym oraz pomocą w walce z chorobami dietozależnymi przy odpowiednim wsparciu psychologicznym. To, co jest mi najbliższe w mojej praktyce zawodowej to praca z grupą. Dlatego też zaczęłam projekt PGWAdamowicz (Profesjonalne Grupy Wsparcia).
Kursy, szkolenia, poradniki, konsultacje.